322 деца участват с рисунки в конкурса за Антарктида

3 февруари, 2012 15:12 | Денят | 7 коментара

322 деца участват с рисунки в конкурса за Антарктида

322 деца от цялата страна изпратиха свои рисунки за конкурса „Какво знам за Антарктида“. Част от тях участват с по няколко творби.

Резултатите ще бъдат обявени в края на месеца, а в началото на март победителите ще получат своите награди.

Академика БГ благодари на всички участници.

Поместваме пълния списък с техните имена, училища и градове.

Али Баша – ЧОУ „Петър Берон”, гр. София

Йоанна Петрова – ЧОУ „Петър Берон”, гр. София

Дарина Василева – гр. Силистра

Теодора Багдасарян – СОУ „Христо Ботев”, гр. Русе

Никола Чобов – СОУ „Иван Вазов”, гр. Мездра

Ивана Иванчева – СОУ „Иван Вазов”, гр. Мездра

Дамян Йотов – СОУ „Иван Вазов”, гр. Мездра

Нели Красимирова – СОУ „Иван Вазов”, гр. Мездра

Виктория Петрова – СОУ „Иван Вазов”, гр. Мездра

Ванеса Лилова – СОУ „Иван Вазов”, гр. Мездра

Галимира Дончева – гр. Айтос

Петьо Антонов – ЧОУ „Петър Берон”, гр. София

Ирен Лазарова – гр. Дългопол

Анита Ковачева – „Студио по изобразително из-во”, гр. София

Християн Трифонов – ОУ „Г. Раковски”, гр. Варна

Роксана Иванова – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Кети Георгиева – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Ималена Тотева – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Калоян Стоянов – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Маргарита Чакърова – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Дари Бакалова – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Красимира Режева – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Диян Петров – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Мария Стойчева – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Магдалена Алтънска – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Цвети Янкова – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Георги Димитров – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Георги Петров – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Мария Бояджиева – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Галена Колева – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Симона Кабова – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Маргарита Кънчева – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Диана Миткова – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Гергана Боюклиева – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Елеонора Христакиева – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Пламен Маринов – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Кирил Папазчев – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Ангелики Алексопулу – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Поля Чакръкова – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Деница Златева – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Цветелина Маринова – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Георги Георгиев – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Йоанна Меканджиева – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Кристияна Кръстева – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Даниел Стоянов – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Изабела Пенева – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Йоанна Стефанова – 13 ОУ „Св. П. Хилендарски”, гр. Стара Загора

Йордан Рачев – „Междуучилищен център по труд и техника”, гр. Карлово

Рени Шентова – „Междуучилищен център по труд и техника”, гр. Карлово

Десислава Неделева – „Междуучилищен център по труд и техника”, гр. Карлово

Пламена Шекерова – „Междуучилищен център по труд и техника”, гр. Карлово

Моника Титова – „Междуучилищен център по труд и техника”, гр. Карлово

Марлена Явайд – СОУ „Св. Климент Охридски”, гр. Варна

Елица Ганева – 51 СОУ „Е. Багряна”, гр. София

Рая Тодорова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Елеонора Благоева – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Калоян Тодоров – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Констанса Петрова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Мирослава Иванова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Иван Иванов – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Аделина Цветанова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Нанси Цветанова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Петя Петрова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Габриела Иванова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Миглена Иванова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Себастиян Върбанов – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Мария Иванова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Мирослав Атанасов – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Мирослав Миладинов – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Тодорка Младенова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Калоян Антонов – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Ели Тодорова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Альоша Методиев – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Калоян Тодоров – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Мирослава Иванова – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Кристиан Костов – ОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Габровница

Димитринка Христова – „Арт Попово” към Дом на културата, гр. Попово

Габриела Росенова – „Арт Попово” към Дом на културата, гр. Попово

Петър Петров – „Арт Попово” към Дом на културата, гр. Попово

Цветелина Христова – „Арт Попово” към Дом на културата, гр. Попово

Денис Исуфов – „Арт Попово” към Дом на културата, гр. Попово

Виктория Денчева – „Арт Попово” към Дом на културата, гр. Попово

Йоана Тихомирова – „Арт Попово” към Дом на културата, гр. Попово

Симона Тонева – „Арт Попово” към Дом на културата, гр. Попово

Десислава Зоин – НУ „Васил Левски”, гр. Сливен

Асен Асенов – 6ОУ „Братя Миладинови”, гр. Сливен

Божидар Колев – 6ОУ „Братя Миладинови”, гр. Сливен

Мехмед Мехмед – 6ОУ „Братя Миладинови”, гр. Сливен

Мария Стоянова – Читалище „Пробуда”, гр. Бургас

Мария Митева  – Читалище „Пробуда”, гр. Бургас

Теодор Танков – Читалище „Пробуда”, гр. Бургас

Теодор Балтов – Читалище „Пробуда”, гр. Бургас

Хелена Бубалова – Читалище „Пробуда”, гр. Бургас

Мила Трошанова – Читалище „Пробуда”, гр. Бургас

Алекса Кирова – Читалище „Пробуда”, гр. Бургас

Кристина Димитрова – Читалище „Пробуда”, гр. Бургас

Карина Иванова – Читалище „Пробуда”, гр. Бургас

Рая Петрова – Читалище „Пробуда”, гр. Бургас

Габриела Христова – Читалище „Пробуда”, гр. Бургас

Дияна Арабаджиева – Читалище „Пробуда”, гр. Бургас

Даяна Иванова – СОУ „Бачо Киро”, гр. Летница

Ерихан Невдетов – СОУ „Бачо Киро”, гр. Летница

Джамил Джамил – СОУ „Бачо Киро”, гр. Летница

Александър Костадинов – СОУ „Бачо Киро”, гр. Летница

Якоб Янчев – СОУ „Бачо Киро”, гр. Летница

Иван Иванов – СОУ „Бачо Киро”, гр. Летница

Ивайла Миткова – СОУ „Бачо Киро”, гр. Летница

Преслав Гичков – СОУ „Бачо Киро”, гр. Летница

Марина Димитрова – СОУ „Бачо Киро”, гр. Летница

Мария Нешева – СОУ „Бачо Киро”, гр. Летница

Александра Караджова – гр. Пловдив

Яна Радулова – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Марио Живков – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Павел Иванов – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Ева Обесникова – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Габриела Иванова – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Десислава Костадинова – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Ели Миткова – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Карина Петкова – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Виктория Йонкова – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Мартин Марианов – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Теодора Цанкова – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Теодора Найденова – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Цветина Вергилова – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Ванеса Ружева – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Виктория Иванова  – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Глория Тончева – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Нели Неделчова – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Цветан Малинов – ОУ „Иван Вазов”, гр. Видин

Мирослав Делков – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Мадлен Рачева – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Николета Ханджиева – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Доника Чаушева – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Христина Пръмова – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Ванеса Радославова – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Василена Ханджиева – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Кристиян Такрити – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Митко Асенов – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Георги Ганчев – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Георги Русенов – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Емел Рашид – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Магдалена Нейчева – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Наталия Иванова – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Жанет Иванова – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Крум Радев – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Ненко Ковачев – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Радина Атанасова – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Мирослав Петков – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Христианна Юнакова – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Божидар Неделев – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Павел Нешев – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Велика Янева – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Александър Христев – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Стиляна Илинова, Надежда Кръстева, Велика Янева – НУ „Неделя Петкова”, гр. Сопот

Руси Христов Русев, ОУ „Н. Вапцаров”, гр. Попово

Александра Николова – ОУ”В. Левски”, гр. Девня

Симона Великова – ОУ”В. Левски”, гр. Девня

Лазар – ОУ”В. Левски”, гр. Девня

Станимир Стоянова – ОУ”В. Левски”, гр. Девня

Мария Тодорова Николова – ОУ”В. Левски”, гр. Девня

Ралица Христова – ОУ”В. Левски”, гр. Девня

3 неподписани – ОУ”В. Левски”, гр. Девня

Сара – ОУ”В. Левски”, гр. Девня

Гюплю Емилова – ОУ”В. Левски”, гр. Девня

Константина Петрова – ОУ”В. Левски”, гр. Девня

Мелина – ОУ”В. Левски”, гр. Девня

Хелена София Русева Христозова – школа по приложни изкуства „Колорит”, гр. Хасково

Ралица Стоянвоа Стоянова – школа по приложни изкуства „Колорит”, гр. Хасково

Габриела Пламенова Петрова – школа по приложни изкуства „Колорит”, гр. Хасково

Елис Бюлент Мюмюн – школа по приложни изкуства „Колорит”, гр. Хасково

Таня Огнянова Борисова – школа по приложни изкуства „Колорит”, гр. Хасково

София Петрова Георгиева – школа по приложни изкуства „Колорит”, гр. Хасково

Алев Осман Садък – школа по приложни изкуства „Колорит”, гр. Хасково

Яница Веселинова Илиева – школа по приложни изкуства „Колорит”, гр. Хасково

Никол Георгиева Кабакова – школа по приложни изкуства „Колорит”, гр. Хасково

Дарина Христова Хаджипетрова – школа по приложни изкуства „Колорит”, гр. Хасково

Анастасия Живкова Йорданова – школа по приложни изкуства „Колорит”, гр. Хасково

Мария Димитрова Карагьозова – школа по приложни изкуства „Колорит”, гр. Хасково

Петя Живкова Атанасова – школа по приложни изкуства „Колорит”, гр. Хасково

Анна Антонова Първанова – школа по изобразителнос изкуство, гр. Пловдив

Дара Красимирова Томова – 41ОУ”Св. Патриарх Евтимий”, гр. София

Ива Костадинова Топалова – гр. Стара Загора

Калина Иванова Сирачка – 68СОУ”Акад. Н. Обрешков”, гр. София

Елена Тодорова Кирилова – СОУ”Д. Дебелянов”, гр. Бургас

Наталия Николаева Славчева – ОУ”Георги Караславов”, гр. Първомай

Серай Нурхан Фикри – 1СОУ”Св. Седмочисленици”, гр. Търговище

Станислава Стоянова – 1СОУ”Св. Седмочисленици”, гр. Търговище

Мюте Турхан Хаджиибрямолу  – 1СОУ”Св. Седмочисленици”, гр. Търговище

Маргарита Елени Николаева – 1СОУ”Св. Седмочисленици”, гр. Търговище

Силвия Божидарова Борисова – 1СОУ”Св. Седмочисленици”, гр. Търговище

Ебру Исми Шабан – СОУ”Св. Климент Охридски”, гр. Кърджали

Мириян Асенов Шенев – СОУ”Св. Климент Охридски”, гр. Кърджали

Билнур Мехмед Ахмед – СОУ”Св. Климент Охридски”, гр. Кърджали

Виктория Наскова Ангелова – СОУ”Св. Климент Охридски”, гр. Кърджали

Гергана Георгиева Вълкова – СОУ”Св. Климент Охридски”, гр. Кърджали

Деница Недялкова Делчева – СОУ”Св. Климент Охридски”, гр. Кърджали

Фатма Кайа  – СОУ”Св. Климент Охридски”, гр. Кърджали

Мюмюн Фами Мехмедали – СОУ”Св. Климент Охридски”, гр. Кърджали

Пиер Марк Левек – СОУ”Св. Климент Охридски”, гр. Кърджали

Александра Григорова Стоянова – СОУ”Христо Ботев”, с. Горна Малина

Атанас Атанасов Златинов – СОУ”Христо Ботев”, с. Горна Малина

Бранимир Боянов Найденов  – СОУ”Христо Ботев”, с. Горна Малина

Лилия Тодорова Георгиева – СОУ”Христо Ботев”, с. Горна Малина

Денислава Велинова Титова – СОУ”Христо Ботев”, с. Горна Малина

Ния Тодорова Папазова – I Основно училище, гр. Варна

Радин Николаев Тихолов – НУ „Св. Климент Охридски”, гр. Кюстендил

Емел Бейти Зекерие – СОУ”Св. Св. Кирил и Методий”, с. Самуил

Есин Садедин Фейми – СОУ”Св. Св. Кирил и Методий”, с. Самуил

Яна Николаева Тодорова – Н. Ч. „Свобода”, гр. София

Александрина Иванова – Н. Ч. „Свобода”, гр. София

Цветослав Лазаров – Н. Ч. „Свобода”, гр. София

Илияна Стойкова Аначкова – Младежки дом клуб „Батик”, гр. Търговище

Йоанна Стефанова Стефанова – Младежки дом клуб „Батик”, гр. Търговище

Невена Борисова Андонова – Младежки дом клуб „Батик”, гр. Търговище

Димана Стелиянова Стойчева  – Младежки дом клуб „Батик”, гр. Търговище

Десислава Пламенова Ганева – Младежки дом клуб „Батик”, гр. Търговище

Стефани Иванова Иванова – Младежки дом клуб „Батик”, гр. Търговище

Дарина Николаева Трифонова – Младежки дом клуб „Батик”, гр. Търговище

Йорданка Янкова Петрова – Младежки дом клуб „Батик”, гр. Търговище

Стефан Палвир Стефанов – Младежки дом клуб „Батик”, гр. Търговище

Ирина Георгиева Куртева – Център за работа с деца, гр. Силистра

Иван Красимиров Савов – Център за работа с деца, гр. Силистра

Йордан Стефанов Цанев – Център за работа с деца, гр. Силистра

Мириам Десимирова Стоянова – Център за работа с деца, гр. Силистра

Даниела Росенова Пенчева – Център за работа с деца, гр. Силистра

Антоанета Атанасова Петрова – Център за работа с деца, гр. Силистра

Георги Георгиев Трендафилов  – Център за работа с деца, гр. Силистра

Мария- Магдалена Димитрова Петрова – СОУ”Отец Паисий”, гр. Враца

Десислава Петкова – СОУ”Отец Паисий”, гр. Враца

Николай Петков – СОУ”Отец Паисий”, гр. Враца

Силвия Николаева Петрова – СОУ”Отец Паисий”, гр. Враца

Асен Петьов Асенов – СОУ”Отец Паисий”, гр. Враца

Памела Димитрова – СОУ”Отец Паисий”, гр. Враца

Габриел Николаев  – СОУ”Отец Паисий”, гр. Враца

Тодор  – СОУ”Отец Паисий”, гр. Враца

Ванеса Юлиянова Гечева – СОУ”Отец Паисий”, гр. Враца

Дебора Хр. – СОУ”Отец Паисий”, гр. Враца

Кирари Кирилова Ценова – СОУ”Отец Паисий”, гр. Враца

Христина Маринова – СОУ”Отец Паисий”, гр. Враца

Аврам Андреев Андреев – гр. Пловдив

Михаил Стоев – гр. Варна

Калина Стоева – гр. Варна

Марияна Генова Мустакинова – ОУ”Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Мездра

Християна Цветомирова Петкова – ОУ”Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Мездра

Валерия Пламенова – ОУ”Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Мездра

Даниела Красимирова Петрова – ОУ”Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Мездра

Ния Аспарухова Аспарухова – ОУ”Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Мездра

Ивалина Светлинова Иванова – ОУ”Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Мездра

Симона  Галинова Нинчева – ОУ”Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Мездра

Цвети Ивова Цонкова – ОУ”Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Мездра

Ева Евгениева Христова – ОУ”Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Мездра

Мария-Магдалена Маринова Ангелова – ОУ”Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Мездра

Летисия Славчева – ОУ”Св. Св. Кирил и Методий”, гр. Мездра

Цветина Милен Романова – ОУ”Васил Априлов”, школа „Клас”, гр. Варна

Мая Йорданова Лукова – ОУ”Васил Априлов”, школа „Клас”, гр. Варна

Крис Пламенов Николов  – ОУ”Васил Априлов”, школа „Клас”, гр. Варна

Емил Тихомиров Стефанов – СОУ”Емилиян Станев”, гр. Велико Търново

Мая Боянова Веселинова – СОУ”Емилиян Станев”, гр. Велико Търново

Магдалена Галинова Дончева – СОУ”Емилиян Станев”, гр. Велико Търново

Лъчезар Станиславов Димитров – СОУ”Емилиян Станев”, гр. Велико Търново

Владислава Ив. Тасева – Художествено ателие „Дон Кези”, гр. Дупница

Ива Василева – СОУ”П. Р. Славейков”, гр. Кърджали

Гергана Николова – СОУ”П. Р. Славейков”, гр. Кърджали

Християна Лазарова Шопова – СОУ”П. Р. Славейков”, гр. Кърджали

Адвие Нурай Салим – СОУ”П. Р. Славейков”, гр. Кърджали

Атанас Сашев Ташев – СОУ”П. Р. Славейков”, гр. Кърджали

Дима Василева – СОУ”П. Р. Славейков”, гр. Кърджали

Симона Георгиева Годумова – СОУ”П. Р. Славейков”, гр. Кърджали

Селин Недим Мустафа – СОУ”П. Р. Славейков”, гр. Кърджали

Чаала Танер Идриз – СОУ”П. Р. Славейков”, гр. Кърджали

Виктория Василева Андонова – школа по изобразително изкуство „Наум Хаджимладенов”, гр. Самоков

Благовест Юриев Ракитов – школа по изобразително изкуство „Наум Хаджимладенов”, гр. Самоков

Никол Викторова Петрова – школа по изобразително изкуство „Наум Хаджимладенов”, гр. Самоков

Михаела Николаева Вукова – школа по изобразително изкуство „Наум Хаджимладенов”, гр. Самоков

Иван Руменов Граховски – школа по изобразително изкуство „Наум Хаджимладенов”, гр. Самоков

Кристиан Захаринов Захариев – школа по изобразително изкуство „Наум Хаджимладенов”, гр. Самоков

Денис Веселинов Андонов – школа по изобразително изкуство „Наум Хаджимладенов”, гр. Самоков

Ивана Тодорова Дамянова – школа по изобразително изкуство „Наум Хаджимладенов”, гр. Самоков

Деница Веселинова Алексиева, Пламена Петкова – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Пламена Йорданова, Радина Шопова – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Силвия Георгиева Орманлиева – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Павел Вардинов – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Теодора Миленкова Яркова – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Йоана Плачкова – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Кера Станева – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Цветелина Васева – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Кристиа Дончева – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Гергана Иванова – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Мария-Анджела Пиетро Анджули – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Симона Петрова Илиева – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Бояна Бойкова Желева – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Пламена Маринова – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Елеонора Ганчева – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Пламена Козарева – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Моника Арменова – СОУ”Св. П. Евтимий”, гр. Пловдив

Ахмед Хасан – ОДК, гр. Поморие

Стела Николова – ОДК, гр. Поморие

Мария Офилова – ОДК, гр. Поморие

Станислав Нарлиев – ОДК, гр. Поморие

Стефани Самарова – ОДК, гр. Поморие

Никола Иванов – ОДК, гр. Поморие

Денислава Дерменджиева – ОДК, гр. Поморие

Магдалена Трухуева – ОДК, гр. Поморие

Георги Андреев – ОДК, гр. Поморие

Мартин Лалев – ОДК, гр. Поморие

Стефани Тръпкова – ОДК, гр. Поморие

Гергана Василева Георгиева – СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Крупник

Станислав Димитров Иванов – СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Крупник

Мила Бориславова Ружсина – СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Крупник

Димитър Петров Ваканин – СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Крупник

Никол Муржова – СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Крупник

Юлиана Августинова – СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Крупник

Кристиян Василев Йорданов – СОУ „Св. Св. Кирил и Методий”, с. Крупник

Миглена Любомирова Лашкова – СОУ „Иван Вазов“, гр. Мездра

Виктория Недялкова – 32 СОУ „Св. Климент Охридски“, гр. София

Подкрепете ни

Теми:
Сподели   Facebook  Twitter  Google+

Още по темата

  1. християн коментира на 7 февруари, 2012 г., 15:17 ч.

    Уауу!Много са рисунките. Очаквам с нетърпение……

  2. християн коментира на 7 февруари, 2012 г., 15:19 ч.

    Предлагам да направите някакъв конкурс и наградата да е пътуване до Антарктида.

  3. Виолета коментира на 14 февруари, 2012 г., 21:51 ч.

    Успех на всички творци на изкуството!

  4. Елица Багдасарян коментира на 26 февруари, 2012 г., 15:28 ч.

    А ще бъдат ли качени рисунките, поне на първите десет, на сайта на „АКАДЕМИКА“

  5. Евелина Гечева коментира на 27 февруари, 2012 г., 18:44 ч.

    Съвсем скоро ще имаме победители! Рисунките ще бъдат публикувани, както и есетата. Следете сайта Академика БГ.

  6. Кари коментира на 29 февруари, 2012 г., 09:42 ч.

    Докато чакаме с нетърпение резултатите, може ли да ни кажете какви са наградите? … Така ще ни стане още по-интересно и още по-силно ще стискаме палци са успех! :) :)

  7. Академика коментира на 3 март, 2012 г., 00:20 ч.

    Ето и класацията http://akademika.bg/antarktida/index.php/