представления

Програма на Театър „Възраждане“ за май 2017 г.

Програма на Театър „Възраждане“ за май 2017 г.

2 ВТОРНИК 19:00 ч КЪЩАТА НА ГНЕВА - 2 награди (4 номинации) АСКЕЕР 2015   5 ПЕТЪК 19:00 ч ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО - в чест на 180 години от рождението на Васил Левски и 80-ия юбилей на ...
Балет „Екселсиор“ от Хюстън гостува в Музикалния театър

Балет „Екселсиор“ от Хюстън гостува в Музикалния театър

На 9 март в Музикалния театър ще гостува  Балет "Екселсиор" от Хюстън ,Тексас, САЩ   Фондация “Елион Артс” представя американския балет “Екселсиор” от Хюстън, Тексас в спектакъла “ЛЪВЪТ, ВЕЩИЦАТА И ДРЕШНИКЪТ” по ...
Програма на Музикалния театър за март 2017 г.

Програма на Музикалния театър за март 2017 г.

СЕЗОН 2016/ 2017 П Р О Г Р А М А за М. МАРТ 2017 1.03- сряда 19.00ч. The Really Useful Group Ltd. И Музикален театър ПРЕСТАВЯТ БУЛЕВАРДЪТ НА ЗАЛЕЗА Мюзикъл Музика Андрю Лойд Уебър Либрето и стихове Дон Блек ...
Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за март 2017

Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за март 2017

ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ВЪЗРАСТНИ - начало 19,30 ч. 1    сряда    ГОСПОЖИЦА ЮЛИЯ от О. Стриндберг 2    четвъртък    ХОРАТА ОТ ОЗ от Я. Борисова 4    събота    УИЛЯМ ШЕКСПИР – ПЪЛНИ СЪЧИНЕНИЯ от Д. А. Даниел 5    ...
Програма на Театър „Възраждане“ за февруари 2017

Програма на Театър „Възраждане“ за февруари 2017

3 ПЕТЪК 19:00 ч ТАБУ   4 СЪБОТА 11:00 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 12:30 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 19:00 ч ВУЙЧО ВАНЬО   5 НЕДЕЛЯ 11:00 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 12:30 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 19:00 ч АЛО, АЛО!       7 ВТОРНИК 19:00 ч КРИВОРАЗБРАНАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ     10 ПЕТЪК 19:00 ч ИЗВЪН ЗЕМНО     11 СЪБОТА 11:00 ...
Програма на Театър „Възраждане“ за януари 2017 г.

Програма на Театър „Възраждане“ за януари 2017 г.

7 СЪБОТА 11:00 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 12:30 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 19:00 ч ИЗВЪН ЗЕМНО 8 НЕДЕЛЯ 11:00 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 12:30 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 19:00 ч АЛО, АЛО! 10 ВТОРНИК 19:00 ч ИДИОТИТЕ 11 СРЯДА 19:00 ч НИРВАНА 13 ПЕТЪК 19:00 ч ТАБУ 14 СЪБОТА 11:00 ч НЕ ПРЕСИЧАЙ ...
Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за януари 2017 г.

Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за януари 2017 г.

1 неделя    НОВА ГОДИНА 2 понеделник 3 вторник    ПРОБЕН СРОК  от Н. Гундеров 4 сряда    ТЕАТЪР, ЛЮБОВ МОЯ! от В. Петров 5 четвъртък    БРУДЕРШАФТ от А.Крим 6 петък    СТАРИЦАТА ОТ КАЛКУТА от Х. Левин 7 събота    РИБАРЯТ И НЕГОВАТА ДУША по О. Уайлд 8 неделя   ...
Програма на театър „Възраждане“ за декември 2016 г.

Програма на театър „Възраждане“ за декември 2016 г.

  2 ПЕТЪК 12:30 ч ПРИКАЗКИ ОТ ВЪЛШЕБНОТО IT ОГЛЕДАЛО - БЕЗОПАСНОСТ НА ДВИЖЕНИЕТО 19:00 ч ИЗМАМНИЦИ   3 СЪБОТА 11:00 ч МАКС И МОРИЦ 12:30 ч МАКС И МОРИЦ 19:00 ч КЪЩАТА НА ГНЕВА - 2 награди ...
Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за декември 2016

Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за декември 2016

ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ВЪЗРАСТНИ - начало 19,30 ч. 1 четвъртък ДНЕВНИКЪТ НА ЕДИН ЛУД по Гогол 2 петък КЪСМЕТ ПО ДЯВОЛИТЕ по Дж. Керуак и Ч. Буковски 3 събота ХОРАТА ОТ ОЗ от Я. Борисова 4 неделя РИБАРЯТ И ...
Награди и премиери в НАТФИЗ

Награди и премиери в НАТФИЗ

ЯПОНИЯ НАГРАДИ БОЯ ХАРИЗАНОВА ЗА ФИЛМА „ЛЮБОВ“! На One Title Selection of the  SAPPORO Short Fest 2016: 11th Sapporo International Short Film Festival & Market / 10 – 16.10. 2016/ в ...
Програма на Музикалния театър за ноември 2016

Програма на Музикалния театър за ноември 2016

СЕЗОН 2016/ 2017   П Р О Г Р А М А            за М.  НОЕМВРИ 2016   1.11 – вторник          19.00 ч. ТЪРЖЕСТВЕНА ЦЕРЕМОНИЯ ПО ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДИТЕ НА СБМТД и КЛАСИК ФМ „КРИСТАЛНА ЛИРА”   СБМТД – Кристална ...
Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“

Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“

ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ВЪЗРАСТНИ - начало 19,30 ч. 1 вторник    ХОРАТА ОТ ОЗ от Я. Борисова 2 сряда    СИМУЛАТОР ЗА ЧИФТОСВАНЕ от Дж. Скримшоу 3 четвъртък    САМОТНИЯТ ЗАПАД от М. Макдона 4 петък    ТЪГОПОГЛЪЩАЧ  от ...
Програма на музикалния театър за ноември 2016 г.

Програма на музикалния театър за ноември 2016 г.

01.11.вторник, 19.00ч.- СБМТД –„Кристална лира” 02.11.сряда, 19.00ч.-„Блясъкът на оперетата и мюзикъла“ 03.11.четвъртък, 19.00ч. – Viva la classica –Балет „Арабеск” 04.11.петък, 19.00ч. „Царицата на чардаша“ 05.11.събота, 11.00ч.-„Котаракът Шарл“ 05.11.събота, 19.00ч.-„Любов и смърт в Мулен Руж“ 06.11.неделя, 11.00ч.-„Да ...
Програма за м. октомври на Театър 199 „Валентин Стойчев“

Програма за м. октомври на Театър 199 „Валентин Стойчев“

ПРОГРАМА ЗА МЕСЕЦ ОКТОМВРИ 2016 г. Представления за възрастни - начало 19,30 ч. 1 събота    ГАРВАНЪТ от К. Попянева 2 неделя    БРУДЕРШАФТ от А.Крим 3 понеделник    РАЗГОВОРИ С МАМА от Ж. Галсеран 4 вторник    ВРЕМЕТО Е СПРЯЛО от Д. ...
Програма на Театър „Възраждане“ за месец май 2016 г.

Програма на Театър „Възраждане“ за месец май 2016 г.

3 ВТОРНИК 19:00 ч КЪЩАТА НА ГНЕВА - 4 номинации (2 награди) АСКЕЕР 2015 7 СЪБОТА 11:00 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 19:00 ч ЧОВЕК ОТ ЗЕМЯТА с ХРИСТО ШОПОВ 8 НЕДЕЛЯ 11:00 ч СНЕЖАНКА И СЕДЕМТЕ ДЖУДЖЕТА 19:00 ч ИЗМАМНИЦИ 10 ВТОРНИК 19:00 ч КВАРТЕТ ЗА ...
Програма на Театър 199 за май 2016

Програма на Театър 199 за май 2016

ПРОГРАМА ЗА МЕСЕЦ МАЙ 2016 г. на ТЕАТЪР 199 1 неделя 2 понеделник ТЕАТЪР, ЛЮБОВ МОЯ! от В. Петров 3 вторник ВЕРЕСИИ авторски спектакъл 4 сряда РИБАРЯТ И НЕГОВАТА ДУША по О. Уайлд 5 четвъртък ВЕЧЕРЕН АКТ по А. П. Чехов 6 петък 7 събота ГОСПОЖИЦА ЮЛИЯ от О. ...
Програма на НАТФИЗ за април 2016 г.

Програма на НАТФИЗ за април 2016 г.

  УЧЕБЕН ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР ГОЛЯМА СЦЕНА                                                                                                                 начало  19.00 ч.                                                                                                                               2 събота                     РЕКВИЕМ НА ВРЕМЕТО по „Малки трагедии“ на А.С. Пушкин, постановка доц. Александра Хонг специалност ІV ТД– Пантомима, клас доц. Александра ...
Страница 1 от 3123