представления

Столичен куклен театър с пет награди от фестивала „Златният делфин“

Столичен куклен театър с пет награди от фестивала „Златният делфин“

С пет награди от Международния куклен фестивал "Златният делфин" Варна се завърна Столичен куклен театър. Журито на 17-то издание на фестивала беше с председател театроведът Красимира Филипова и членове режисьорът ...
„Страхотни момчета“ за 150-и път в Младежки театър „Николай Бинев“

„Страхотни момчета“ за 150-и път в Младежки театър „Николай Бинев“

На 10 октомври 2017 мюзикълът „Страхотни момчета“ ще се изиграе за 150-и път в Младежки театър „Николай Бинев“. „Страхотните момчета” са шестима безработни от доскоро процъфтявал металургичен център. Довчерашните работници, принудени от появилите се трудности – материални, ...
Програма на Театър „Възраждане“ за октомври 2017

Програма на Театър „Възраждане“ за октомври 2017

1 НЕДЕЛЯ 11:00 ч ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА 2 ПОНЕДЕЛНИК 19:00 ч ЛЪЧ 3 ВТОРНИК 19:00 ч ИДИОТИТЕ 7 СЪБОТА 11:00 ч КОТАРАКЪТ С ЧИЗМИ 8 НЕДЕЛЯ 11:00 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 8 НЕДЕЛЯ 19:00 ч КВАРТЕТ ЗА ДВАМА   10 ВТОРНИК 19:00 ч ЗАПИСКИ НА ЕДИН ЛУД 13 ПЕТЪК 19:00 ч ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО ...
Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за септември 2017

Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за септември 2017

        14 четвъртък 4000 МИЛИ от Е. Херцог 15 петък РАЗГОВОРИ С МАМА от Ж. Галсеран 16 събота ПРИЯТНОСТРАШНО от Я. Борисова 17 неделя ДУЕТИ от П. Куилтър 18 понеделник ГОСПОЖИЦА ЮЛИЯ от О. Стриндберг 19 вторник КЪСМЕТ ПО ДЯВОЛИТЕ по Дж. Керуак и Ч. Буковски 20 сряда СТАРИЦАТА ОТ КАЛКУТА ...
Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за юли 2017

Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за юли 2017

1 събота КЪСМЕТ ПО ДЯВОЛИТЕ по Дж. Керуак и Ч. Буковски 3 понеделник ТЕАТЪР, ЛЮБОВ МОЯ! от В. Петров 4 вторник СИМУЛАТОР ЗА ЧИФТОСВАНЕ от Дж. Скримшоу 5 сряда САРАБАНДА от И. Бергман 6 четвъртък УИЛЯМ ШЕКСПИР – ПЪЛНИ СЪЧИНЕНИЯ от Д. А. Даниел 7 петък ГОСПОЖА ...
Програма на Театър „Възраждане“ за май 2017 г.

Програма на Театър „Възраждане“ за май 2017 г.

2 ВТОРНИК 19:00 ч КЪЩАТА НА ГНЕВА - 2 награди (4 номинации) АСКЕЕР 2015   5 ПЕТЪК 19:00 ч ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО - в чест на 180 години от рождението на Васил Левски и 80-ия юбилей на ...
Балет „Екселсиор“ от Хюстън гостува в Музикалния театър

Балет „Екселсиор“ от Хюстън гостува в Музикалния театър

На 9 март в Музикалния театър ще гостува  Балет "Екселсиор" от Хюстън ,Тексас, САЩ   Фондация “Елион Артс” представя американския балет “Екселсиор” от Хюстън, Тексас в спектакъла “ЛЪВЪТ, ВЕЩИЦАТА И ДРЕШНИКЪТ” по ...
Програма на Музикалния театър за март 2017 г.

Програма на Музикалния театър за март 2017 г.

СЕЗОН 2016/ 2017 П Р О Г Р А М А за М. МАРТ 2017 1.03- сряда 19.00ч. The Really Useful Group Ltd. И Музикален театър ПРЕСТАВЯТ БУЛЕВАРДЪТ НА ЗАЛЕЗА Мюзикъл Музика Андрю Лойд Уебър Либрето и стихове Дон Блек ...
Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за март 2017

Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за март 2017

ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ВЪЗРАСТНИ - начало 19,30 ч. 1    сряда    ГОСПОЖИЦА ЮЛИЯ от О. Стриндберг 2    четвъртък    ХОРАТА ОТ ОЗ от Я. Борисова 4    събота    УИЛЯМ ШЕКСПИР – ПЪЛНИ СЪЧИНЕНИЯ от Д. А. Даниел 5    ...
Програма на Театър „Възраждане“ за февруари 2017

Програма на Театър „Възраждане“ за февруари 2017

3 ПЕТЪК 19:00 ч ТАБУ   4 СЪБОТА 11:00 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 12:30 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 19:00 ч ВУЙЧО ВАНЬО   5 НЕДЕЛЯ 11:00 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 12:30 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 19:00 ч АЛО, АЛО!       7 ВТОРНИК 19:00 ч КРИВОРАЗБРАНАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ     10 ПЕТЪК 19:00 ч ИЗВЪН ЗЕМНО     11 СЪБОТА 11:00 ...
Програма на Театър „Възраждане“ за януари 2017 г.

Програма на Театър „Възраждане“ за януари 2017 г.

7 СЪБОТА 11:00 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 12:30 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 19:00 ч ИЗВЪН ЗЕМНО 8 НЕДЕЛЯ 11:00 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 12:30 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 19:00 ч АЛО, АЛО! 10 ВТОРНИК 19:00 ч ИДИОТИТЕ 11 СРЯДА 19:00 ч НИРВАНА 13 ПЕТЪК 19:00 ч ТАБУ 14 СЪБОТА 11:00 ч НЕ ПРЕСИЧАЙ ...
Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за януари 2017 г.

Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за януари 2017 г.

1 неделя    НОВА ГОДИНА 2 понеделник 3 вторник    ПРОБЕН СРОК  от Н. Гундеров 4 сряда    ТЕАТЪР, ЛЮБОВ МОЯ! от В. Петров 5 четвъртък    БРУДЕРШАФТ от А.Крим 6 петък    СТАРИЦАТА ОТ КАЛКУТА от Х. Левин 7 събота    РИБАРЯТ И НЕГОВАТА ДУША по О. Уайлд 8 неделя   ...
Програма на театър „Възраждане“ за декември 2016 г.

Програма на театър „Възраждане“ за декември 2016 г.

  2 ПЕТЪК 12:30 ч ПРИКАЗКИ ОТ ВЪЛШЕБНОТО IT ОГЛЕДАЛО - БЕЗОПАСНОСТ НА ДВИЖЕНИЕТО 19:00 ч ИЗМАМНИЦИ   3 СЪБОТА 11:00 ч МАКС И МОРИЦ 12:30 ч МАКС И МОРИЦ 19:00 ч КЪЩАТА НА ГНЕВА - 2 награди ...
Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за декември 2016

Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“ за декември 2016

ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ВЪЗРАСТНИ - начало 19,30 ч. 1 четвъртък ДНЕВНИКЪТ НА ЕДИН ЛУД по Гогол 2 петък КЪСМЕТ ПО ДЯВОЛИТЕ по Дж. Керуак и Ч. Буковски 3 събота ХОРАТА ОТ ОЗ от Я. Борисова 4 неделя РИБАРЯТ И ...
Награди и премиери в НАТФИЗ

Награди и премиери в НАТФИЗ

ЯПОНИЯ НАГРАДИ БОЯ ХАРИЗАНОВА ЗА ФИЛМА „ЛЮБОВ“! На One Title Selection of the  SAPPORO Short Fest 2016: 11th Sapporo International Short Film Festival & Market / 10 – 16.10. 2016/ в ...
Програма на Музикалния театър за ноември 2016

Програма на Музикалния театър за ноември 2016

СЕЗОН 2016/ 2017   П Р О Г Р А М А            за М.  НОЕМВРИ 2016   1.11 – вторник          19.00 ч. ТЪРЖЕСТВЕНА ЦЕРЕМОНИЯ ПО ВРЪЧВАНЕ НА НАГРАДИТЕ НА СБМТД и КЛАСИК ФМ „КРИСТАЛНА ЛИРА”   СБМТД – Кристална ...
Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“

Програма на Театър 199 „Валентин Стойчев“

ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ВЪЗРАСТНИ - начало 19,30 ч. 1 вторник    ХОРАТА ОТ ОЗ от Я. Борисова 2 сряда    СИМУЛАТОР ЗА ЧИФТОСВАНЕ от Дж. Скримшоу 3 четвъртък    САМОТНИЯТ ЗАПАД от М. Макдона 4 петък    ТЪГОПОГЛЪЩАЧ  от ...
Страница 1 от 3123