програма

Програма на учебен театър НАТФИЗ за март

Програма на учебен театър НАТФИЗ за март

УЧЕБЕН ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР ГОЛЯМАСЦЕНА начало 19.00 ч. 04 сряда СТЪКЛЕНА ПРИКАЗКА автор и постановка ас. Александър Манджуков, сценография Кирил Наумов, клас проф. д-р Петя Цветкова 50 мин. 05 четвъртък НЕ ПАДАЙ ДУХОМ от Станислав Стратиев, ...
Програмата на Малък градски театър за март, 2015 година

Програмата на Малък градски театър за март, 2015 година

01 Неделя 19.00 часа – РИТЪМ ЕНД БЛУС 2 04 Сряда 19.00 часа – ЛОДКА В ГОРАТА 05 Четвъртък 19.00 часа – ЧИСТА КЪЩА 06 Петък 19.00 часа – ЧОВЕКОЯДКАТА 07 Събота 19.00 часа – ШВЕДСКА ЗАЩИТА 08 Неделя 19.00 ...
Програмата на ТБА за март,  2015 година

Програмата на ТБА за март, 2015 година

01 март (неделя)19.00 ч. – ВЪЗГЛЕДИТЕ НА ЕДИН УЧИТЕЛ ЗА НАРОДНОТО ТВОРЧЕСТВО - ГОСТУВА ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР ПЛОВДИВ 02 март (понеделник)19.00 ч. – ВЪЗГЛЕДИТЕ НА ЕДИН УЧИТЕЛ ЗА ВСЕОБЩАТА ПРОСВЕТА - ГОСТУВА ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР ...
Програмата на Музикалния театър за март, 2015 година

Програмата на Музикалния театър за март, 2015 година

05.03. четвъртък 19.00ч.–„МОЯТА ПРЕКРАСНА ЛЕЙДИ“ Мюзикъл по пиесата „Пигмалион“ на Бернард Шоу Музика – Фредерик Лоу Участват:Александър Мутафчийски, Драгомир Стойков, Катерина Тупарова, Христо Сарафов, Мария Коровешова, Калина Ангелова, Светлана Иванова, Денко Проданов, Александър ...
Програма на Малък градски театър „Зад канала“ за  февруари

Програма на Малък градски театър „Зад канала“ за февруари

Телефон на билетна каса: 944 24 48 1 февруари – неделя РИТЪМ ЕНД БЛУС 2 музикален спектакъл на Румен Цонев 19.00 ч 3 февруари – вторник КАНКУН от Жорди Галсеран 19.00 ч 4 ...
Програма на НАТФИЗ за февруари 2015 г.

Програма на НАТФИЗ за февруари 2015 г.

УЧЕБЕН ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР ГОЛЯМА СЦЕНА начало 19.00 ч. 03 вторник СТЪКЛЕНА ПРИКАЗКА автор и постановка ас. Александър Манджуков, 04 сряда ПРЕСЕЛЕНИЕТО 1829 по Балчо Нейков, постановка проф. Пламен Марков, сценография Кирил Наумов, клас проф. ...
НАТФИЗ с две премиери през следващата седмица

НАТФИЗ с две премиери през следващата седмица

20.01. 19 часа, Голяма сцена ПОД КУПОЛА НЕБЕСЕН трагикомедия по Уилям Шекспир, постановка Тодор Димитров, клас проф. д-р Атанас Атанасов,180 мин.      20.01., 19.30 часа, Сцена 47 ЛЮБОВ И ИНФОРМАЦИЯ от ...
Програма на Театър „Възраждане“ за февруари, 2015г

Програма на Театър „Възраждане“ за февруари, 2015г

  01 неделя  11.00ч  ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 01 неделя  12.30ч  ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 01 неделя  19.00ч  ТРИ УЖАСЕНИ МИНИАТЮРИ 03 вторник 19.00ч  КВАРТЕТ ЗА ДВАМА 06 петък     19.00ч  КРИВОРАЗБРАНАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ 07 събота   11.00ч  ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА 07 събота   12.30ч  ЧЕРВЕНАТА ...
Програма за месец януари на Сатиричен театър „Алеко Константинов“

Програма за месец януари на Сатиричен театър „Алеко Константинов“

07.01. 19.30 ч. СПАНАК С КАРТОФИ от Золтан Егреши Постановка – Богдан Петканин Сценография – Петьо Начев Участват: Владимир Карамазов, Захари Бахаров, Юлиан Вергов Съвместна продукция с Продуцентска къща „Артишок” 08.01. 19.30 ч. СКАКАЛЦИ от Ст. Л. ...
Програмата на Театър 199 за февруари, 2015 година

Програмата на Театър 199 за февруари, 2015 година

1 неделя СИМУЛАТОР ЗА ЧИФТОСВАНЕ от Дж. Скримшоу /15.00 ч/ 1 неделя ШИНЕЛ по Гогол 2 понеделник ГОСПОЖА КЛАЙН от Н. Райт 3 вторник СТАРИЦАТА ОТ КАЛКУТА от Х. Левин 4 сряда ВЕРЕСИИ авторски ...
Програмата на Театър „Възраждане“ през януари

Програмата на Театър „Възраждане“ през януари

09 петък     10.00ч  ЖЪЛТО Гостуващ спектакъл за бебета и деца 09 петък     11.30ч  ЖЪЛТО Гостуващ спектакъл за бебета и деца 09 петък     19.00ч  ЧОВЕК ОТ ЗЕМЯТА 10 събота   11.00ч  КОКОШКА С БРОШКА Гостуващ ...
Програмата на Театър „Българска армия“ за януари

Програмата на Театър „Българска армия“ за януари

05 януари (понеделник)19.00 ч. – ВЪЗГЛЕДИТЕ НА ЕДИН УЧИТЕЛ ЗА НАРОДНОТО ТВОРЧЕСТВО 06 януари (вторник) 19.00 ч. – КОЛКО Е ВАЖНО ДА БЪДЕШ СЕРИОЗЕН 07 януари (сряда) 19.00 ч. – В ПОЛИТЕ НА ВИТОША 08 януари (четвъртък) 19.00 ч. ...
Програмата на Музикалния театър за януари, 2015 г.

Програмата на Музикалния театър за януари, 2015 г.

08.01. четвъртък 11.00ч.– „Котаракът Шарл“ – Камерна сцена Мюзикъл за деца в две действия по мотиви от приказката на Шарл Перо „Котаракът в чизми” Музика – Жул Леви Либрето – Сабина Тянкова Постановъчна версия – Калина ...
Програмата на НАТФИЗ за януари 2015 година

Програмата на НАТФИЗ за януари 2015 година

  ГОЛЯМА СЦЕНА начало 19.00 ч. 06 вторник СТЪКЛЕНА ПРИКАЗКА автор и постановка ас. Александър Манджуков 07 сряда КОД: САЗОНОВ по Аркадий Аверченко и Олга Никифоровна 08 четвъртък ПРЕСЕЛЕНИЕТО по Балчо Нейков, постановка проф. ...
Програмата на Оперетата за декември 2014

Програмата на Оперетата за декември 2014

19.12. петък 19.00ч. – ГРАФИНЯ МАРИЦА Оперета от Имре Калман Участват: Валентина Корчакова, Марио Николов, Александър Мутафчийски, Людмила Козарева, Христо Сарафов, Мария Коровешова, Емил Митрополитски, Светлана Иванова, Александър Василев, Иван Панев Режисьор – постановчик ...
Програмата на Театър „Българска армия“ за декември

Програмата на Театър „Българска армия“ за декември

01 декември (понеделник) 19.00 ч. БЕЗ ЗЕСТРА - ГОСТУВА ДТ РУСЕ 02 декември (вторник) 19.00 ч. РАЗЛИЧНИЯТ - ГОСТУВА ДТ ЯМБОЛ 03 декември (сряда) 19.00 ч. Г - ЖА МИНИСТЕРШАТА - ГОСТУВА ДТ ПАЗАРДЖИК 04 декември ...
Програмата на Музикалния театър за декември

Програмата на Музикалния театър за декември

03.12. сряда 15.00ч. – СЛУЖБОГОНЦИ Музикална комедия по музика на Парашкев Хаджиев Либрето Банчо Банов и „Службогонци” от Иван Вазов 05.12. петък 19.00ч. – ФРАСКИТА – ПРЕМИЕРА Оперета от Франц Лехар 06.12. събота – 11.00ч. – СНЕЖАНКА И ...
Страница 3 от 812345...Последна »