програма

Програма на Сатиричния театър за декември 2014

Програма на Сатиричния театър за декември 2014

02 Вторник 19.30 часа, голама сцена "ЩАСТЛИВЕЦА" БЕЗУМНА НОЩ 04 Четвъртък 19.30 часа, голама сцена "ЩАСТЛИВЕЦА" СПАНАК С КАРТОФИ 05 Петък 19.00 часа, камерна сцена "Методи Андонов" ТИКВА 07 Неделя 19.30 часа, голама сцена "ЩАСТЛИВЕЦА" БУРУНДАНГА 08 Понеделник ...
Програмaта на НАТФИЗ за декември

Програмaта на НАТФИЗ за декември

ГОЛЯМАСЦЕНА начало 19.00 ч. 02 вторник КОД: САЗОНОВ по Аркадий Аверченко и Олга Никифоровна, постановка ас. Албена Георгиева и Стилиян Петров, клас проф. Иван Добчев 03 сряда ПОД КУПОЛА НЕБЕСЕН трагикомедия по Уилям ...
Програмата на Театър 199 през декември

Програмата на Театър 199 през декември

През следващия месец 10 години на сцена ще отбележат спектаклите "ПУХЕНИЯТ" от МАРТИН МАКДОНА и "РИБАРЯТ И НЕГОВАТА ДУША" по ОСКАР УАЙЛД, съобщиха от Театър 199. На 7 декември /неделя/ ще ...
Програмата на Оперетата за ноември 2014

Програмата на Оперетата за ноември 2014

1.11 – събота 19.00 ч. – КОНЦЕРТ Кристална лира Диригент – Юли Дамянов 7.11 – петък 19.00 ч. – ЛЕЛЯТА НА ЧАРЛИ мюзикъл от О. Фелцман 8.11 – събота 11.00 ч. – МАГЬОСНИКЪТ ОТ ОЗ Мюзикъл ...
Програмата на Театър 199 за ноември

Програмата на Театър 199 за ноември

ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ВЪЗРАСТНИ - начало 19.30 ч. 1 събота УИЛЯМ ШЕКСПИР – ПЪЛНИ СЪЧИНЕНИЯ от Д. А. Даниел 2 неделя ЗАЕШКА ДУПКА от Д. Линдзи-Абер 3 понеделник БРУДЕРШАФТ от А.Крим 4 вторник КЪСМЕТ ПО ...
Програмата на Театър „Българска армия“ за ноември

Програмата на Театър „Българска армия“ за ноември

Програма на театър "Българска армия" за месец октоври 01.11. КОЛКО Е ВАЖНО ДА БЪДЕШ СЕРИОЗЕН от Оскар Уайлд 03.11 / 19:30 ЕМИГРАНТИ от Славомир Мрожек (сцена „Миракъл”) 06.11.  ШВЕЙК от Юрий Дачев по ...
Програма на учебен театър към НАТФИЗ за ноември

Програма на учебен театър към НАТФИЗ за ноември

УЧЕБЕН ДРАМАТИЧЕН ТЕАТЪР ГОЛЯМА СЦЕНА начало 19.00 ч. 4. вторник СТЪКЛЕНА ПРИКАЗКА 6. четвъртък КОД: САЗОНОВ 11. вторник СТЪКЛЕНА ПРИКАЗКА 13. четвъртък НЕ ПАДАЙ ДУХОМ по Станислав Стратиев 15. събота КОД: САЗОНОВ – НОЩ НА ТЕАТРИТЕ 18. ...
Изградена е нова детска площадка в Бяла Черква

Изградена е нова детска площадка в Бяла Черква

Изградена е нова детска площадка в Бяла Черква. Тя е дело на труда на жителите по програма "Местни инициативи" на община Павликени. Това съобщи общинската администрация в града. Стойността на проекта ...
Програмата на НАТФИЗ за октомври 2014

Програмата на НАТФИЗ за октомври 2014

03  петък – КОД: САЗОНОВ – ПРЕДПРЕМИЕРА по разкази на Аркадий Аверченко и драматизацията на Олга Никифоровна, постановка Албена Георгиева и Стилиян Петров, клас проф. Иван Добчев 04  събота – КОД: САЗОНОВ – ПРЕМИЕРА по разкази на Аркадий ...
Програмата на ТБА за октомври 2014

Програмата на ТБА за октомври 2014

01.10. сряда - ЖЕЛЕЗНИЯТ СВЕТИЛНИК от Димитър Талев 02.10. четвъртък - ЙЕРМА по Ф. Г. Лорка 03.10. петък - МНОГО ШУМ ЗА НИЩО от Уилям Шекспир 06.10. понеделник - ШВЕЙК от Юрий Дачев по Ярослав Хашек 07.10. вторник ...
Програма на Софийската опера и балет за октомври

Програма на Софийската опера и балет за октомври

КАЛЕНДАР ОПЕРА 3.10. (петък) 19:00 часа – ТРАВИАТА - Опера от Джузепе Верди Участват: Радостина Николаева, Силвана Пръвчева, Благовеста Мекки-Цветкова, Иван Момиров, Нико Исаков, Хрисимир Дамянов, Петър Бучков, Стоил Георгиев, Николай Петров, ...
Програмата на Оперетата за октомври 2014

Програмата на Оперетата за октомври 2014

1.10 –сряда – 19.00 ч. МЕДИТЕРАНЕО Концерт – спектакъл Със специалното участие на  Георгиос Филаделфевс (Гърция) Участват: Добрина Икономова, Валентина Корчакова, Марчо Апостолов, Живко Желев, Марио Николов, Стефан Петков, Пеньо Пирозов, Богомил Спиров Оркестър  и ...
Премиерите в Сатиричния театър през месец октомври 2014

Премиерите в Сатиричния театър през месец октомври 2014

29 септември BELLA DONNA от Щефан Фьогел Режисьорски екип – OFFENSICHT Щефан ФЛЕМИНГ / Борислав ПЕТРАНОВ Сценография – Петър МИТЕВ Участват: Нона Йотова, Роберт Янакиев, Кирил Ефремов, Милена Аврамова, Михаил Сървански, Красимир Куцупаров Какво се ...
Програмата на Театър 199 за месец октомври

Програмата на Театър 199 за месец октомври

ПРЕДСТАВЛЕНИЯ ЗА ВЪЗРАСТНИ - начало 19.30 ч. 1 сряда ГАРВАНЪТ от К. Попянева 2 четвъртък САМОТНИЯТ ЗАПАД от М. Макдона 3 петък ВЕРЕСИИ по П. Славейков 4 събота СИН ПОРТОКАЛ от Дж. Пенхол 5 неделя ...
Програмата на Театър 199 за месец септември

Програмата на Театър 199 за месец септември

15 септември 2014 20.00ч. - 21.35ч.САМОТНИЯТ ЗАПАД от МАРТИН МАКДОНА, постановка ВЛАДИМИР ЛЮЦКАНОВ участват: ИВАЙЛО ХРИСТОВ, МАЛИН КРЪСТЕВ, НИКОЛАЙ ЛУКАНОВ И МИЛА ЛЮЦКАНОВА 16 септември 2014 20.00ч. - 21.20ч. ЧЕРВЕНО от ДЖОН ЛОУГЪН, постановка ...
Програмата на Театър „Българска армия“ през септември

Програмата на Театър „Българска армия“ през септември

ГОЛЯМА СЦЕНА 19 ч. 17.09. сряда МНОГО ШУМ ЗА НИЩО от Уилям Шекспир 18.09. четвъртък ДЕКАМЕРОН по Джовани Бокачо 19.09. петък ШВЕЙК от Юрий Дачев по Ярослав Хашек 20.09. събота ДЕН НА ОТВОРЕНИТЕ ВРАТИ ...
Българският език – свързващо звено между различните култури

Българският език – свързващо звено между различните култури

За втора поредна година Великотърновският университет „Св. Св. Кирил и Методий“ е координатор на Еразъм интензивната програма „Книжовен език VS. субстандарт в общуването“. Програмата се провежда в периода 1-12 юли 2014 ...
Страница 4 от 8« Първа...23456...Последна »