програма

Програмата на Театър „Българска армия” за месец март

Програмата на Театър „Българска армия” за месец март

На Голямата сцена на Театър „Българска армия” от 19 ч. можете да гледате: 01.03. петък - КРЪЩЕНЕ от Камен Донев 02.03. събота - ДЕКАМЕРОН по Джовани Бокачо 04.03. понеделник - СЕГА ИЛИ НИКОГА ...
Система за признаване на неформално придобити знания и умения ще заработи от 2014 г.

Система за признаване на неформално придобити знания и умения ще заработи от 2014 г.

В края на 2014 г. в България ще заработи Система за признаване на неформално и самостоятелно придобити знания, умения и компетентности. Системата е разработена и тествана в рамките на  проект ...
Руското правителство ще образова ромите

Руското правителство ще образова ромите

Руското правителство утвърди комплексен план от инициативи, с които ромите да бъдат привлечени в съвременни образователни и бизнес проекти, съобщи вчера в. „Известия”. Това е единствената в страната етническа програма ...
Президентът на Майкрософт участва в публична дискусия в СУ

Президентът на Майкрософт участва в публична дискусия в СУ

Президентът на Майкрософт Интернешънъл Жан-Филип Кортуа участва в публична дискусия в Аулата на СУ „Св. Климент Охридски”. В центъра на вниманието е YouthSpark - програма, която Майкрософт развива в отговор ...
Театър „Българска Армия“ с програма за м. февруари

Театър „Българска Армия“ с програма за м. февруари

1 петък                19.00     СЕКС, НАРКОТИЦИ, РОКЕНДРОЛ 2 събота              19.00     СЕГА ИЛИ НИКОГА 3 неделя            19.00     МАГИЯТА НА НЕНЧО - Илюзионен спектакъл на Ненчо Илчев със специалното ...
Програмата на театър „Възраждане“ за м. февруари

Програмата на театър „Възраждане“ за м. февруари

1 Февруари - Петък Кралицата на красотата от малкия град от Мартин Макдона 19:00 ч.   2 Февруари - Събота Бабината питка от Васил Мирчовски 11:00 ч.   2 Февруари - Събота Бабината питка от Васил Мирчовски 12:30 ч.   2 Февруари - Събота Три ужасени ...
Музикалният театър с програма за м. февруари

Музикалният театър с програма за м. февруари

„Цигански барон” 1.02 петък 19.00 ч.   „Аладин” 2.02 събота 16.00 ч.   НАЦИОНАЛНО УЧИЛИЩЕ ЗА ТАНЦОВО ИЗКУСТВО КЪМ МИНИСТЕРСТВО НА КУЛТУРАТА КОНЦЕРТ 5.02 вторник 19.00ч.   „Българи от старо време” 7.02 четвъртък 19.00 ч.   „Зоро” 8.02 петък 19.00 ч.   „Зоро” 9.02 събота 16.00 ...
Програмата на „Натфиз“ за м. февруари

Програмата на „Натфиз“ за м. февруари

ГОЛЯМА СЦЕНА начало 19.00 ч.   01 петък I WISH танцово-театрален спектакъл, постановка Петя Стойкова 02 събота ЛУННИТЕ ДЕЦА от Майкъл Уелър, постановка Мартин Киселов 05 вторник ГИМНАСТИКА ЗА БРЕМЕННИ от Здрава Каменова, постановка ...
Програмата на театър „Българска армия“ за месец януари

Програмата на театър „Българска армия“ за месец януари

4 петък 19.00 МНОГО ШУМ ЗА НИЩО 5 събота 19.00 МАГИЯТА НА НЕНЧО - Илюзионен спектакъл на Ненчо Илчев със специалното участие на Любо Нейков 8 вторник 19.00 КРЪЩЕНЕ 9 сряда 19.00 СЕКС, ...
Зам.- министър Евтимова ще представи програма „Деца и младежи в риск”

Зам.- министър Евтимова ще представи програма „Деца и младежи в риск”

На 10-и януари 2013 г. зам.-министърът на Образованието, младежта и науката Петя Евтимова, ще представи новия програмен период на Финансовия механизъм на Европейското икономическо пространство (ЕИП) и Програма „Деца и ...
Най-чаканите филми на 2013 (Видео)

Най-чаканите филми на 2013 (Видео)

Две продължения на появили си през 2012-а година филми са най-чаканите кино събития за този сезон. Лентите "Игрите на глада" и "Хобит" са най-очакваните филми от кинолюбителите през 2013 г., показа ...
Програмата на театър „Възраждане“ за месец декември

Програмата на театър „Възраждане“ за месец декември

1 Декември - Събота Бабината питка от Васил Мирчовски 11:00 ч. 1 Декември - Събота Бабината питка от Васил Мирчовски 12:30 ч. 2 Декември - Неделя Червената шапчица от Кева Апостолова 11:00 ч. 2 Декември - Неделя Червената шапчица от Кева Апостолова 12:30 ч. 2 Декември ...
Страница 8 от 8« Първа...45678