театър „Възраждане“

Програма на Театър „Възраждане“ за м. арприл 2018 г.

Програма на Театър „Възраждане“ за м. арприл 2018 г.

1 НЕДЕЛЯ 11:00 ч ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА 12:30 ч ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА 19:00 ч ПОСЛЕДНАТА ТАЙНА НА ФРЕДИ МЕРКЮРИ   3 ВТОРНИК 19:00 ч ЧОВЕК ОТ ЗЕМЯТА с ХРИСТО ШОПОВ 10 ВТОРНИК 19:00 ч АЛО, АЛО! 13 ПЕТЪК 19:00 ч ИЗМАМНИЦИ 14 СЪБОТА 11:00 ч СНЕЖАНКА И СЕДЕМТЕ ДЖУДЖЕТА 12:30 ч СНЕЖАНКА ...
Програма на Театър „Възраждане“ за м. март 2018 г.

Програма на Театър „Възраждане“ за м. март 2018 г.

2 ПЕТЪК19:00 ч ДАНИ И ДЪЛБОКОТО СИНЬО МОРЕ: ТАНЦ НА АПАШИТЕ 3 СЪБОТА 11:00 ч СИНБАД И СЪКРОВИЩЕТО НА СЕДЕМТЕ КРАЛСТВА 12:30 ч СИНБАД И СЪКРОВИЩЕТО НА СЕДЕМТЕ КРАЛСТВА   4 НЕДЕЛЯ  11:00 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 12:30 ч  ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 19:00 ч ПОСЛЕДНАТА ...
Програма на Театър „Възраждане“ за февруари 2018 г.

Програма на Театър „Възраждане“ за февруари 2018 г.

2 ПЕТЪК  19:00 ч ИЗМАМНИЦИ 3 СЪБОТА 11:00 ч СИНБАД И СЪКРОВИЩЕТО НА СЕДЕМТЕ КРАЛСТВА 12:30 ч СИНБАД И СЪКРОВИЩЕТО НА СЕДЕМТЕ КРАЛСТВА 19:00 ч ЧОВЕК ОТ ЗЕМЯТА с ХРИСТО ШОПОВ   4 НЕДЕЛЯ 11:00 ч КОТАРАКЪТ С ЧИЗМИ 12:30 ч КОТАРАКЪТ С ЧИЗМИ 19:00 ...
Програма на Театър „Възраждане“ за януари 2018 г.

Програма на Театър „Възраждане“ за януари 2018 г.

8 ПОНЕДЕЛНИК 19:00 ч 12 ГНЕВНИ - ПРЕМИЕРА   9 ВТОРНИК 19:00 ч 12 ГНЕВНИ - ПРЕМИЕРА   12 ПЕТЪК 19:00 ч КЪЩАТА НА ГНЕВА - 2 награди (4 номинации) АСКЕЕР 2015 13 СЪБОТА 11:00 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 12:30 ч ЯН БИБИЯН ...
Програма на Театър „Възраждане“ за декември 2017

Програма на Театър „Възраждане“ за декември 2017

1 ПЕТЪК 19:00 ч ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО - в чест на 180 години от рождението на Васил Левски и 80-ия юбилей на К. Илиев (АСКЕЕР 2017) 2 СЪБОТА 11:00 ч СИНБАД И СЪКРОВИЩЕТО НА СЕДЕМТЕ КРАЛСТВА 12:30 ...
Програма на Театър „Възраждане“ за ноември 2017

Програма на Театър „Възраждане“ за ноември 2017

3 ПЕТЪК 19:00 ч ЗАПИСКИ НА ЕДИН ЛУД 4 СЪБОТА 11:00 ч МАКС И МОРИЦ 12:30 ч МАКС И МОРИЦ 19:00 ч ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО - в чест на 180 години от рождението на Васил Левски и 80-ия юбилей на ...
Юбилейна вечер за Константин Илиев в Театър „Възраждане“

Юбилейна вечер за Константин Илиев в Театър „Възраждане“

ИЗДАТЕЛСТВО ЖАНЕТ 45 и  ТЕАТЪР ВЪЗРАЖДАНЕ Ви канят на юбилейна вечер на КОНСТАНТИН ИЛИЕВ 27 октомври, петък 19.00 ч. –  ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО (резервация на билети – тел. 02 987 2431), 20.00 ч. – премиера на книгата  ДУМИ ИЗВЪН ...
Програма на Театър „Възраждане“ за октомври 2017

Програма на Театър „Възраждане“ за октомври 2017

1 НЕДЕЛЯ 11:00 ч ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА 2 ПОНЕДЕЛНИК 19:00 ч ЛЪЧ 3 ВТОРНИК 19:00 ч ИДИОТИТЕ 7 СЪБОТА 11:00 ч КОТАРАКЪТ С ЧИЗМИ 8 НЕДЕЛЯ 11:00 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 8 НЕДЕЛЯ 19:00 ч КВАРТЕТ ЗА ДВАМА   10 ВТОРНИК 19:00 ч ЗАПИСКИ НА ЕДИН ЛУД 13 ПЕТЪК 19:00 ч ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО ...
Програма на Театър „Възраждане“ за май 2017 г.

Програма на Театър „Възраждане“ за май 2017 г.

2 ВТОРНИК 19:00 ч КЪЩАТА НА ГНЕВА - 2 награди (4 номинации) АСКЕЕР 2015   5 ПЕТЪК 19:00 ч ВЕЛИКДЕНСКО ВИНО - в чест на 180 години от рождението на Васил Левски и 80-ия юбилей на ...
Програма на Театър „Възраждане“ за април 2017 г.

Програма на Театър „Възраждане“ за април 2017 г.

  Програма на театъра за месец април 2017 година   01 събота            11:00                     МАКС И МОРИЦ 12:30                     МАКС И МОРИЦ 19:00                     АЛО!АЛО!   02 неделя          11:00                     ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА 12:30                     ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА 19:00                     ОТБЛИЗО   03 понеделник   19:00                     ОЧИ СИНИ КОСИ ЧЕРНИ гостуващ ...
Програма на Театър „Възраждане“ за февруари 2017

Програма на Театър „Възраждане“ за февруари 2017

3 ПЕТЪК 19:00 ч ТАБУ   4 СЪБОТА 11:00 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 12:30 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 19:00 ч ВУЙЧО ВАНЬО   5 НЕДЕЛЯ 11:00 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 12:30 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 19:00 ч АЛО, АЛО!       7 ВТОРНИК 19:00 ч КРИВОРАЗБРАНАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ     10 ПЕТЪК 19:00 ч ИЗВЪН ЗЕМНО     11 СЪБОТА 11:00 ...
Програма на Театър „Възраждане“ за януари 2017 г.

Програма на Театър „Възраждане“ за януари 2017 г.

7 СЪБОТА 11:00 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 12:30 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 19:00 ч ИЗВЪН ЗЕМНО 8 НЕДЕЛЯ 11:00 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 12:30 ч ДЖУДЖЕТО ДЪЛГОНОСКО 19:00 ч АЛО, АЛО! 10 ВТОРНИК 19:00 ч ИДИОТИТЕ 11 СРЯДА 19:00 ч НИРВАНА 13 ПЕТЪК 19:00 ч ТАБУ 14 СЪБОТА 11:00 ч НЕ ПРЕСИЧАЙ ...
Благотворителна акция „Храна за душата”

Благотворителна акция „Храна за душата”

На 12.12.театър Възраждане ще представи поп-концерта на дипломантите от класа на проф.ПЛАМЕН МАРКОВ с вокален педагог ПЕТЯ ДИМАНОВА. Събраните средства ще  предоставим на Българска Хранителна Банка http://bgfoodbank.org/ . Избрахме тази организация, ...
Програма на театър „Възраждане“ за декември 2016 г.

Програма на театър „Възраждане“ за декември 2016 г.

  2 ПЕТЪК 12:30 ч ПРИКАЗКИ ОТ ВЪЛШЕБНОТО IT ОГЛЕДАЛО - БЕЗОПАСНОСТ НА ДВИЖЕНИЕТО 19:00 ч ИЗМАМНИЦИ   3 СЪБОТА 11:00 ч МАКС И МОРИЦ 12:30 ч МАКС И МОРИЦ 19:00 ч КЪЩАТА НА ГНЕВА - 2 награди ...
Програма на Театър „Възраждане“ за ноември 2016

Програма на Театър „Възраждане“ за ноември 2016

1 ВТОРНИК  19:00 ч ДУЕЛЪТ 2 СРЯДА 19:00 ч КВАРТЕТ ЗА ДВАМА 4 ПЕТЪК 19:00 ч КРИВОРАЗБРАНАТА ЦИВИЛИЗАЦИЯ 5 СЪБОТА 11:00 ч СНЕЖАНКА И СЕДЕМТЕ ДЖУДЖЕТА 12:30 ч СНЕЖАНКА И СЕДЕМТЕ ДЖУДЖЕТА 19:00 ч ИЗМАМНИЦИ 6 НЕДЕЛЯ 11:00 ч ЯН БИБИЯН И ДЯВОЛЧЕТО ФЮТ 12:30 ч ЯН ...
Програма на Театър „Възраждане“ за юли 2016 г.

Програма на Театър „Възраждане“ за юли 2016 г.

1 ПЕТЪК 19:00 ч ЧОВЕК ОТ ЗЕМЯТА с ХРИСТО ШОПОВ 2 СЪБОТА 11:00 ч СИНБАД И СЪКРОВИЩЕТО НА СЕДЕМТЕ КРАЛСТВА 19:00 ч ИЗВЪН ЗЕМНО 3 НЕДЕЛЯ 11:00 ч БАБИНАТА ПИТКА 19:00 ч КЪЩАТА НА ГНЕВА - 4 номинации (2 награди) АСКЕЕР 2015 5 ...
Програма на Театър „Възраждане“ за юни 2016

Програма на Театър „Възраждане“ за юни 2016

01 сряда       11.00ч  СИНБАД И СЪКРОВИЩЕТО НА СЕДЕМТЕ КРАЛСТВА 01 сряда       12.30ч  СИНБАД И СЪКРОВИЩЕТО НА СЕДЕМТЕ КРАЛСТВА 01 сряда       17.00ч  ЧЕРВЕНАТА ШАПЧИЦА 03 петък      19.00ч  ИЗВЪН ЗЕМНО 04 събота     11.00ч  БАБИНАТА ПИТКА 04 събота  ...
Страница 1 от 212