1 юни

И СОУ „Васил Левски“ в Нови пазар стана част от „Аз съм българче“

И СОУ „Васил Левски“ в Нови пазар стана част от „Аз съм българче“

На 01.06. точно в 10.00 часа ученици от СОУ “Васил Левски“ гр. Нови пазар, обл. Шумен взеха участие в масовото едновременно рецитиране на „Аз съм българче”, организирано за пета поредна година от Образователния ...
Село Черна за пети път участва в инициативата „Аз съм българче“

Село Черна за пети път участва в инициативата „Аз съм българче“

Ученици от село Черна, община Добрич за пети пореден път взеха участие в инициативата „Аз съм българче“. Деца от ОУ „Братя Миладинови“ рецитираха култовото Вазово стихотворение заедно с хиляди други в ...
164 ученици от Вълчедръм рецитираха „Аз съм българче“

164 ученици от Вълчедръм рецитираха „Аз съм българче“

164 ученици между 1 и 8 клас от І ОУ "Васил Левски" гр. Вълчедръм, обл. Монтана се включиха в едновременното рецитиране на „Аз съм българче“. На 1 юни точно в 10 ...
Деца от Търговище огласиха града с „Аз съм българче“

Деца от Търговище огласиха града с „Аз съм българче“

65 деца от ОДЗ "Пчелица" в Търговище рецитираха заедно стихотворението "Аз съм българче". Инициативата се проведе на 1 юни от 10 часа в цялата страна. [gallery columns="2" ids="108996,108995,108994,108993,108992,108991,108990,108989"]
За четвърта поредна година деца от ІІІ ОУ „Братя Миладинови“ в Гоце Делчев са част от инициативата

За четвърта поредна година деца от ІІІ ОУ „Братя Миладинови“ в Гоце Делчев са част от инициативата

ІІІ ОУ " Братя Миладинови" в Гоце Делчев участва в инициативата за декламация на стихотворението на Иван Вазов "Аз съм българче". Вече за четвърта година ученици, които през тази учебна година ...
120 деца от ЦДГ 136 „Славия“ станаха част от “Аз съм българче“

120 деца от ЦДГ 136 „Славия“ станаха част от “Аз съм българче“

120 деца от ЦДГ 136 "Славия" станаха част от инициативата “Аз съм българче“. Събитието се проведе на 1 юни от 10 часа в цялата страна. Хиляди деца рецитираха култовото Вазово стихотворение. Публикуваме ...
„Аз съм българче“ огласи площада на Царево

„Аз съм българче“ огласи площада на Царево

„Аз съм българче“ - стиховете на Вазов огласиха за пореден път площада на гр. Царево. В края на рецитирането десетки балони с цветовете на българското знаме полетяха в небето. Събитието се проведе ...
Около 250 ученици от ЧСОУ и ДГ Дрита София рецитираха „Аз съм българче“

Около 250 ученици от ЧСОУ и ДГ Дрита София рецитираха „Аз съм българче“

Около 250 ученици и деца от ЧСОУ и ДГ Дрита София също се включиха в инициативата "Аз съм българче". Тя се проведен на 1 юни от 10 часа в цялата страна. [gallery ...
Клуб „Приятели на библиотеката“ в село Нова Черна също рецитираха на 1 юни

Клуб „Приятели на библиотеката“ в село Нова Черна също рецитираха на 1 юни

От клуб "Приятели на библиотеката" село Нова Черна, община Тутракан, област Силистра се включиха в едновременното рецитиране на стихотворението "Аз съм българче" на Иван Вазов. Инициативата се проведе на 1 юни ...
Ученици от Търговище рецитираха на хълма Царевец

Ученици от Търговище рецитираха на хълма Царевец

На 1 юни в 10 часа 110 ученици от пети и шести клас от Първо СОУ "Свети Седмочисленици" в гр. Търговище рецитираха "Аз съм българче" в двора на училището, аплодирани ...
Над 100 деца от Троян се включиха в инициативата „Аз съм българче“

Над 100 деца от Троян се включиха в инициативата „Аз съм българче“

В ОУ "Иван Хаджийски" гр. Троян точно в 10 часа на 1 юни 100 деца от 5 до 15 години едновременно рецитираха "Аз съм българче". Инициативата се провежда за пети пореден ...
120 деца от Правец взеха участие в „Аз съм българче“

120 деца от Правец взеха участие в „Аз съм българче“

120 деца от ЦДГ "Индира Ганди" в Правец взеха участие в "Аз съм българче". Инициативата се проведе на 1 юни от 10 часа в цялата страна.
И ЦДГ „Славянка“ в Тутракан стана част от „Аз съм българче“

И ЦДГ „Славянка“ в Тутракан стана част от „Аз съм българче“

Децата от филиал в с. Нова Черна и децата от основна сграда ЦДГ "Славянка" в гр. Тутракан станаха част от едновременната рецитация на "Аз съм българче" Вазовото стихотворение прозвуча в цялата ...
100 деца огласиха Добрич с „Аз съм българче“

100 деца огласиха Добрич с „Аз съм българче“

Хуманитарната гимназия "Св. св. Кирил и Методий" в град Добрич се включи в инициативата "Аз съм българче". Събитието се проведе на 1 юни от 10 часа. 100 деца от Добрич рецитираха ...
За пета година ОДЗ „Звънче“ рецитира Вазовото стихотворение

За пета година ОДЗ „Звънче“ рецитира Вазовото стихотворение

Вече пета годинa ОДЗ "Звънче" в град Самоков участва на 1 юни в инициативата на Образователния портал Академика БГ за едновременното рецитиране на емблематичното стихотворение от Иван Вазов. Учители и помощен ...
„Аз съм българче“ прозвуча и в Лондон

„Аз съм българче“ прозвуча и в Лондон

Децата от Българското училище към Посолството на България в Лондон се включиха в инициативата "Аз съм българче", която се проведе на 1 юни от 10 часа. Ученици от 1 и 2 клас рецитираха ...
Деца, облечени в цветовете на трибагреника, се включиха в „Аз съм българче“

Деца, облечени в цветовете на трибагреника, се включиха в „Аз съм българче“

Деца, облечени в цветовете на трибагреника, се включиха в „Аз съм българче“. 80 малчугани от ЦДГ № 19 "Конче вихрогонче" в град Шумен се включиха в инициативата на 1 юни от ...
Страница 1 от 41234