Четем електронните книги от М-Тел и на iPad

21 май, 2011 19:27 | Технологии | Няма коментари

Четем електронните книги от М-Тел и на iPad

Всички любители на четенето, използващи iPhone и iPad, вече могат да купуват и свалят книги директно на своите устройства, благодарение на специалното приложение Bluefirereader в iTunes – http://www.bluefirereader.com/. Приложението е напълно безплатно.

За празника за българската писменост и просвета, компанията предлага и специално майско намаление на заглавия в електронната книжарница M-Tel eBook. Сред тях са „Приказки” на Киплинг за най-малките и „Аутопсия на една любов” на Виктор Пасков за изкушените от българските автори. Иван Вазов, Добри Чинтулов и Елин Пелин са сред българските класици, чиито произведения се предлагат безплатно. Специални намаления в уеб библиотеката на телекома вече ще има всеки месец. Промоциионалните заглавия се предлагат с намаления от 33 до 50% от цената.

М-Тел eBook стартира през февруари с електронен достъп до над 300 безплатни и платени книги и съдържанието непрекъснато се допълва с учебни помагала, специализирана литература, заглавия от българската и световната класика, бестселъри. Услугата се предлага в партньорство с „БГ книг@”.

Електронната книжарница на М-Тел беше тема и на състезанието за най-иновативна идея за комуникация „M-Tel PR Challenge”. На предизвикателството да открият най-ефективния начин за популяризиране на услугата, отговориха 12 специалиста по комуникации от различни ПР агенции. Комуникационният проект „Блогът на една книга” на Десислава Виткова от Go Green Communications спечели в първия български риалити конкурс за комуникационно предложение на PR агенция.
Надпреварата за реален проект, който да се изпълни с бюджет от телеком оператора, се проведе вчера, 19 май, в рамките на петия PR Фестивал. Участниците представиха своето виждане за популяризиране на електроната библиотека M-Tel eBook.

Подкрепете ни

Сподели   Facebook  Twitter  Google+

Още по темата