Департаментът по спорт към Софийския университет „Св. Климент Охридски“ организира лекоатлетически крос в Борисовата градина на 28 октомври (петък). Той ще стартира в 10:00 часа от езерото „Ариана”, където ще бъде и финалът.
Стартът е масов – мъжете и жените стартират едновременно. Дистанцията на кроса е 3 км. Записването за участие може да стане на място, на старта, от 9:00 до 9:45 часа. В кроса имат право да участват настоящи студенти от СУ и столичните висши училища. Мероприятието е отворено, но е с акцент върху студентското участие.
Класирането в студентския крос е лично. Награди ще бъдат връчени на първите трима финиширали мъже и жени . Първите 200 регистрирали се ще получат фланелки от спонсорите.
Можете да се регистрирате и на http://www.eventbrite.com. Там можете да получите потвърждение за регистрация, което трябва да носите в себе си на място в Борисовата градина.

28 октомври, 2011 01:58 | 

Теми:
Facebook
Twitter
Google+


Facebook
Twitter
Google+
Жорката коментира на 2 ноември, 2011 г., 01:13 ч.
Хмм, другият път и аз бих потичал малко.