Боровец открива ски сезона на 23 декември (петък). За деня са предвидени лифт-карти на половин цена, ски и сноуборд демонстрации, безплатни ски уроци и вечерно парти “Огън и лед”, съобщават организаторите.
След 16 ч в центъра на комплекса е предвидено да има панаир и дегустация, където туристите ще могат да опитат храни и напитки.
Тази година в Боровец целодневната карта за всички ски съоръжения в делнични дни ще струва 55 лева, както през миналата година. През уикенда обаче цената за цял ден вече ще е 45 лв. (предишната зима беше 35 лева), а полудневната – 25 лева, което е с 5 лева по-скъпо спрямо миналия сезон. Нощното каране на ски ще струва 22 лева в делнични дни и 17 лева – в събота и неделя.

23 декември, 2011 01:32 | 

Теми:
Facebook
Twitter
Google+


Facebook
Twitter
Google+
Ски фен коментира на 23 декември, 2011 г., 12:03 ч.
Взимайте ските и хайдеее към пистите