Легендата подари на всички комплекти за рисуване, учебни и спортни помагала, както и много игри. Това не е първа такава проява на Камата. Често той участва в благотворителни акции , давайки личен пример за отношението към хората в нужда. Наскоро заедно с целия отбор Стоичков се включи в каузата на дъщеря си Мика , с която бяха събрани средства за домове за сираци в страната
“Освен спорта, трябва да наблягате на ученето, да развивате вашата творческа мисъл и талант, да рисувате, да пеете… Всичко това ще ви помогне да се изградите като личности, а ако го правите задружно и в колектив, успехите още по-лесно ще дойдат”, сподели футболистът.
Той беше поздравен с импровизиран концерт от песни, а специално написаното за него стихотворение видимо го разчувства. Стоичков обеща да се превърне в треньор на своите нови приятели за предстоящото първенство между детските градини в Ловеч.

12 март, 2013 15:10 | 

Теми:
Facebook
Twitter
Google+


Facebook
Twitter
Google+