В Бургас ще се проведе Състезание за бизнес идеи на 8. и 9. юли от 10 до 17 часа в зала 1 на Младежки културен център.
Двудневното безплатно състезание ще подпомогне млади предприемачи от Бургас. Участниците ще имат възможността да развихрят своята креативност и ще работят заедно с ментори за реализиране на своите бизнес идеи.
Програмата включва теми като бизнес, креативност, ще се обменят практически умения и техники за създаване и pitching на успешна презентация. Целта е да се сформират екипи и да се получи оспорвано състезание на идеи. Жури ще обяви трима победители, които ще преминат през 6-модулна програма за предприемачество на CEED България.
Инициативата за двудневното състезание е на CEED България, Фондация Start UP и Start It Smart. Гост ментор в Бургас ще е Dominik Wensauer, главен организатор на Startup Weekend Zurich. Събитието е на английски език и се реализира с финансовата подкрепа на Конфедерация Швейцария чрез Фонд за партньорство и експертна помощ по проект „Българо-Швейцарска предприемаческа екосистема.

1 юли, 2014 10:05 | 

Теми:
Facebook
Twitter
Google+


Facebook
Twitter
Google+