1-ви юни

Второ ОУ „Д. Благоев“ от Благоевград участва в едновременното рецитиране

Второ ОУ „Д. Благоев“ от Благоевград участва в едновременното рецитиране

Второ основно училище "Димитър Благоев" - Благоевград се включи в инициативата на Академика БГ за едновременно рецитиране на "Аз съм българче" на 1-ви юни. С много ентусиазъм децата рецитираха, след което ...
ОДЗ „Родопчанче“ в Смолян рецитира „Аз съм българче“

ОДЗ „Родопчанче“ в Смолян рецитира „Аз съм българче“

Децата от ОДЗ "Родопчанче" гр.Смолян участваха в прекрасната инициатива за рецитал на стихотворението "Аз съм българче". Това съобщи г-жа Йордана Шопова. С много радост в първоюнското утро малките родопчанчета се включиха в ...
Първолаци от III ОУ „Братя Миладинови“ рецитираха на 1-ви юни

Първолаци от III ОУ „Братя Миладинови“ рецитираха на 1-ви юни

На 1 юни в 10,00 часа първокласниците от класа на г-жа Ем. Москова и г-жа Л. Червенкова, които в ІІІ ОУ " Братя Миладинови" са известни като умниците от І ...
„Аз съм българче“ прозвуча и в СОУ „Св. П. Хилендарски“, гр. Дупница

„Аз съм българче“ прозвуча и в СОУ „Св. П. Хилендарски“, гр. Дупница

На 01 юни 2016 г. учениците от СОУ „Св. Паисий Хилендарски“ се включиха за шеста поредна година в масовото едновременно рецитиране на Вазовото стихотворение „Аз съм българче“. Дворът на училището ...
В Тарагона отново рецитираха „Аз съм Българче“

В Тарагона отново рецитираха „Аз съм Българче“

И тази година децата от Българско неделно училище „Свети Седмочисленици“ Тарагона – Реус рецитираха заедно „Аз съм българче“ на Иван Вазов. За нас това е много специален ден, защото ние сме ...
ОДЗ 8 „Лястовичка“ – Варна участва в „Аз съм българче“

ОДЗ 8 „Лястовичка“ – Варна участва в „Аз съм българче“

Децата от ОДЗ 8 "Лястовичка" - Варна участваха в едновременното рецитиране на "Аз съм българче" на 1-ви юни. Детското заведение редовно се включва в инициативата на образователния портал Академика БГ. Празникът продължи ...
I ОУ „Васил Левски“ гр. Вълчедръм се включи в „Аз съм българче“

I ОУ „Васил Левски“ гр. Вълчедръм се включи в „Аз съм българче“

I ОУ "Васил Левски" гр. Вълчедръм, обл. Монтана, се включи в едновременното рецитиране на стихотворението "Аз съм българче". Това съобщи за Академика БГ г-жа Камелия Риджолска, директор на училището. Инизиативата се ...
1-ви юни в ОДЗ „Джани Родари“- Гоце Делчев

1-ви юни в ОДЗ „Джани Родари“- Гоце Делчев

Тържествен и вълнуващ беше Първи юни в Детска градина "Джани Родари", град Гоце Делчев. Децата се включиха в едновременното  рецитиране на "Аз съм българче, което Академика БГ организира за шеста ...
НУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Разлог се включи в едновременното рецитиране на 1-ви юни

НУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Разлог се включи в едновременното рецитиране на 1-ви юни

Точно в 10 ч. сутринта на 1-ви юни, пред входа на НУ "Св. св. Кирил и Методий" -  гр. Разлог прозвуча „Аз съм българче“, рецитирано от всички възпитаници.Това съобщи за ...
Децата от с. Първенец отбелязаха 1-ви юни с „Аз съм българче“

Децата от с. Първенец отбелязаха 1-ви юни с „Аз съм българче“

В ОУ "Св. св. Кирил и Методий" с. Първенец, общ. "Родопи", обл. Пловдив, 1-ви юни беше много специален празник. Учениците от Начален етап рецитираха "Аз съм българче" точно в 10 часа. ...
Второ основно училище „Димитър Благоев“ – Благоевград рецитира Вазов на 1-ви юни

Второ основно училище „Димитър Благоев“ – Благоевград рецитира Вазов на 1-ви юни

Второ основно училище "Димитър Благоев" - Благоевград се включи в петото поредно издание на инициативата на Академика БГ за едновременн рецитиране на Вазовото стихотворение "Аз съм българче".  
„Игралница занималница“ рецитира „Аз съм българче“ за трета година

„Игралница занималница“ рецитира „Аз съм българче“ за трета година

За трета поредна година "Игралница занималница" ще се включи в прекрасната инициатива.Тази година очакваме с нас да са около 15 деца и техните родители. Ще рецитираме в детския клуб / ...
ІІ ОУ „Иван Вазов”, гр. Вълчедръм, рецитира Вазов на 1-ви юни

ІІ ОУ „Иван Вазов”, гр. Вълчедръм, рецитира Вазов на 1-ви юни

По случай  масовото рецитиране на стихотворението „Аз съм българче” 113 ученици от V – VІІІ клас се включиха в мероприятието на 03.06.2013 г. от 10,00 часа, което се проведе в ...
ОДЗ 8 „Лястовичка“ – Варна се включи в „Аз съм българче“ със 60 деца

ОДЗ 8 „Лястовичка“ – Варна се включи в „Аз съм българче“ със 60 деца

ОДЗ 8"Лястовичка" - Варна се включи със 60 деца  в едновременното рецитиране на "Аз съм българче" на 1-ви юни.
Елхово се включи в „Аз съм българче“

Елхово се включи в „Аз съм българче“

На 1-ви юни 2013 г. в ОУ "Свети Паисий Хилендарски" - гр. Елхово, община Елхово, област Ямбол, реализирахме едновременното рецитиране на стихотворението на Вазов "Аз съм българче" . С удоволствие, след ...
150 деца от Тутракан рецитираха Вазов на 1-ви юни

150 деца от Тутракан рецитираха Вазов на 1-ви юни

[gallery columns="4"] 150 деца се включиха в едновременното рецитиране на "Аз съм българче" на 1-ви юни. В 10.00 часа започна общинският детски празник , в който участваха децата от детските градини ...
Децата от с. Мещица, Пернишко, рецитираха на 1-ви юни с Академика БГ

Децата от с. Мещица, Пернишко, рецитираха на 1-ви юни с Академика БГ

На 1-ви юни читалището в с. Мещица, общ. Перник, организира празник за децата и се включи в инициативата за рецитиране на стихотворението " Аз съм българче". Участваха 35 деца на възраст ...
Страница 2 от 41234